گزارش

مراسم تکریم و معارفه مسئولین سابق و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه قم

روز دوشنبه مورخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، مراسم تکریم و معارفه مسئولین سابق و جدید بسیج دانشجویی با حضور ریاست محترم دانشگاه قم ، حجت الاسلام دکتر دیرباز، معاونت فرهنگی، حجت الاسلام نوروزی، مسئولین نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه قم و فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی، جناب آقای محبی و نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان، حجت الاسلام عیسوی به همراه جمعی از دانشجویان بسیجی برگزار شد.
در این مراسم از زحمات یکساله ی جناب آقای فلاح، مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه قم قدردانی شد و برادر فقیهی به عنوان مسئول جدید معارفه گردید.
فرمانده سابق بسیج دانشجویی در این مراسم خطاب به مسئولین دانشگاه گفت: نباید دانشگاه به سمت دو قطبی علمی- فرهنگی کشانده شود. باید با مدیریت صحیح منابع از بروز سوءتفاهمات بین تشکل های فرهنگی-سیاسی و علمی جلوگیری کرد به طوری که بودجه های مناسب هم برای فعالیت های علمی و هم برای فعالیت های فرهنگی در نظر گرفته شود.
ایشان هم چنین افزودند: باید به سایر تشکل های انقلابی هم توجه لازم و کافی از طرف دانشگاه صورت گیرد. چرا که آن ها هم مصداق مطالبه ی رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت مسؤلین نسبت به تشکل های انقلابی هستند.
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: